Компресійний одяг і термобілизна для спорту. В чому різниця?

Головна функція термоодягу - відведення вологи від поверхні тіла. В основному її надягають на тренування в холодну пору року, щоб зберігати тепло. Адже вологий одяг може привести до переохолодження. Для тренувань на свіжому повітрі в холодну пору поверх термобілизни надягають теплий одяг. Крім цього термобілизна буде доречна і в теплішу пору року, щоб не відчувати дискомфорт через сильне потовиділення під час фізичної активності'.

Термобілизну носять не тільки під час занять дуже активними видами спортом. Наприклад, її надягають і, щоб відправитися на пішу прогулянку або в туристичний похід. Термобілизна виконує свої функції тільки тоді, коли людина постійно рухається.

Компресійну одяг і термобілизну можна надягати під час різних фізичних навантажень: фітнес, біг, футбол, бокс, теніс, тощо.

Термобілизна необхідна, щоб відчувати себе комфортно під час тренування - не замерзнути в холодну пору або не перегрітись і не відчувати неприємного запаху в теплу пору року. Термобілизна абсолютно не впливає на результативність тренувань. Деякі надягають термобілизна з надією, що воно допоможе швидше схуднути. Але це хибна думка.Але Під час тренувань в термобілизні організм втрачає вологу, а не жировий прошарок. Тому, займаючись в термобілизна можна позбутися не більше ніж 100 грамів. Іноді до такого методу вдаються професійні спортсмени перед зважуванням, для яких важливий кожен грам. Але тим, хто хоче схуднути і привести тіло в хорошу форму, не потрібно мучити себе, надягаючи термобілизну тоді, коли цього не вимагають погодні умови.

Термобілизна потрібно вибирати в залежності від інтенсивності навантажень і температури повітря, при якій ви будете його носити. Для носіння при низькій температурі і при невисокій фізичної активності краще вибрати термобілизну з найбільш щільних матеріалів. Щільність тканини, як правило, вказується на етикетці або в самій назві, наприклад Termo 200.

Термобілизна має якомога більше стикатися з тілом і облягати його. Але на відміну від компресійної одягу, вона не повинна здавлювати тіло. Найкраще вибирати моделі з плоскими швами для комфорту носіння.

Компресійна одяг на відміну створений, щоб підвищити ефективність фізичних навантажень, і забезпечити більшу витривалість і силу. Також вона дозволяє спортсменам краще відчувати кожен свій рух, кожен м'яз. Компресійний одяг зазвичай дуже щільно облягає тіло спортсмена. Такий одяг потрібен, щоб підтримувати м'язи, зберігати і повертати енергію під час навантажень. Компресійний одяг виготовляють з синтетичних еластичних волокон. А саме поліамідні волокна, еластан . Деякі виробники додають антибактеріальні і натуральні матеріали.

Прати термобілизну і компресійну одяг можна в пральній машинці в делікатному режимі або вручну. Температура води не повинна перевищувати 30-40 градусів. Під час прання можна використовувати ополіскувач та кондиціонер, а ось відбілювач і миючі засоби з хлором заборонені. Термобілизна з начосом перед пранням необхідно вивернути навиворіт. Після прання компресійний одяг і термобілизну потрібно віджати на низьких обертах і залишити сохнути при кімнатній температурі. Прасувати компресійний одяг і термобілизну можна не на максимальних температурах.

Made on
Tilda